3-4 ayda bir tekrarlayan idrar yolu enfeksiyonum var. MUCUS:5 PH:6.0 LEU: CA70. İdrar tahlilimden enfeksiyon dışında bir sonuç çıkarılabilir mi?

21 yaşındayım, kadınım. 3-4 ayda bir tekrarlayan idrar yolu enfeksiyonum var. İdrar tahlilimden enfeksiyon dışında bir sonuç çıkarılabilir mi? Sonuçlar şöyle: WBC: 306 RBC:7 MUCUS:5 PH:6.0 LEU: CA70 SPESIFIK GRAVITE: >= 1.030 UROBILINOJEN:3.4 BLD:CA10 BACTERIA:1 Diğer değerler: NEG

Tahlil.com Cevabı : İdrar kültürü aldırıp sonucuna göre tedavi olmalısınız, ayrıca bu durumda kadın hastalıklarına da muayene olmanız gereklidir..