3-4 haftalık dedi ama kadın dogum doktoru henuz 1 hafta veya 10 günlük ultrasonla gozukmez dedi hangisi dogru acaba?

Beta-hcg testi yaptırdım ve sonuç 139.07 çıktı sağlık ocagindaki doktor en az 3-4 haftalık dedi ama kadın dogum doktoru henuz 1 hafta veya 10 günlük ultrasonla gozukmez dedi hangisi dogru acaba?

Tahlil.com Cevabı : 4,5-5 haftalık sonrası ultrasonda gebelik testi görülmeye başlar.