3-4 haftalık gebeyım beta hcg kan testı yaptırdım ve değerlerım3601.8IU/L çıktı ve doktorum ıkı gunsonra tekrar test yaptırdıgında sonuç 6005.2 çıktı ?

mrb doktor bey ben 3-4 haftalık gebeyım beta hcg kan testı yaptırdım ve değerlerım3601.8IU/L çıktı ve doktorum ıkı gunsonra tekrar test yaptırdıgında sonuç 6005.2 çıktı doktorum 7000 olmasını beklerdım dedı bır sorun mu var acaba bılgı verırsenız çok memnun alurum tesekkurler

Tahlil.com Cevabı : Bu sorunun cevabını muayenenizi yapan ve bunu söyleyen doktor vermeli.Sonuç olarak belirtiğiniz değerler hamilelik lehine, önümüzdeki günlerde yapılacak ultrason muayenesi ise gebeliği doğrulayacaktır.