3-4 yıl önce korunmasız ilişki yaşadım ve geçenlerde kolonoskopi için testler yaptırdım?

 3-4 yıl önce korunmasız ilişki yaşadım ve geçenlerde kolonoskopi için testler yaptırdım anti hbs 2.00 negatif anti hcv L0.041 negatif anti hıv L0.239 negatif Hbs ag L0.457 negatif bu sonuçlara göre aids olmadım diyebilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : Bu sonuçlara göre öyle denebilir..