3 ay önce bir ilişkim oldu ve 3 ay sonunda tahlil yaptırdım anti hiv 0.02 negatif çıktı?

3 ay önce bir ilişkim oldu ve 3 ay sonunda tahlil yaptırdım anti hiv 0.02 negatif çıktı fakat aynı kişi ile tahlilden 20gün öncede birlikte olmuştum bu süreçte başka kimseyle olmadım tekrar tahlil yaptırmama gerek var mı

Tahlil.com Cevabı : HIV testi negatif çıkmış.Güvenilir bir merkezde yaptırdıysanız, merak etmenize gerek yok