3 aydır adet görmediğim için doktora başvurdum, FSH değerim aşırı yüksek çıktı

 Yaşım 36,  3 aydır adet görmediğim için doktora başvurdum..Adetimin 3.günü hormon testi yaptı ve değerlerim aşırı yüksek çıktı.FSH 150.00-LH 102.02 Doktor ben menapoz hastasında bile bu kadar yüksek değer görmedim dedi.fakat adetim tam sökülmedi üçüncü günü olmasına rağmen yok. Ne yapmalıyım?

Tahlil.com Cevabı : Bir takım ilave tahliller ve ultrason muayenesi de gerekecek muhtemelen.Bie endokrinoloji be kadın doğum doktoruna başvurun