3 aydır düzenli adet oluyorum hamile olabilir miyim?

3 aydır düzenli adet oluyorum bulantım yok sadece yorgun hissediyorum kendimi hamile olma ihtimalim?

Tahlil.com Cevabı :

Düzenli adet görmeniz gebe olmadığınızı göstermektedir.

a********** :

Iliskiden sonra 1 kere bile adet olmam hamile olmadigimi mi gosteriri kesin olarak

Cevap:

Evet adet görülmesi hamilelik olmadığı yönünde bir bulgudur

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

e********** :

Gebe testini kendım yaptım evde fakat kare olan hafif pembe oldu dıgerı ıse tek cızgı cıktı hamilelik durumu varmıdır Tesekürler

Cevap:

Tahlil.com sizler gibi Beta HCG tahlil sonuçlarını merak eden okurlarımız  için Gebematik geliştirdi.
Tahlil.com doktorlarının tasarladığı Gebematiği kullanarak, yapılan gebelik testine göre  hamile olup olmadığınızı hamileyseniz de tahmini haftasını öğrenebilirsiniz.

Gebematiğimizi kullanmak için tıklayınız.....

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.