3 aydır evliyim hormon testleri yaptırdım ?

 3 aydır evliyim hormon testleri yaptırdım FSH SONUC 3.71 REFERANS 0,95--11,95MLU ESTRADO SONUC 28 REFERANS 11--44 sonuc bu regl evlenmeden önce düzenliydi sonradan gecikmeler oldu bu testi istediler norml oldugunu söyledi dr bizde bebiş istediğimiz için yumutrlama dönemini hesaplayruz

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız normal sınırlardadır, eğer doktor tarafından muayene edildiniz ve bir sorun yoksa psikojenik nedenler de etkili olabilir..Yumurtlama dönemine uygun olarak devam etmenizi öneririz.