3 aydır gayet normal bir adet tablosu seyrediyordum 12 nisanda oldum ve erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ?

3 aydır gayet normal bir adet tablosu seyrediyordum 12 nisanda oldum ve erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik iç çamaşırım yoktu fakat onun vardı. Boşalma olduğunda bana bulaşmadan gitti sadece iç çamaşırında bir kaç damla vardı lavaboda peçeteyle kuruladıktan sonra tekrar bir birliktelik yaşadık fakat boşalmadı 21-22 nisangibi koyu kahverengi akıntı geldi 4 gün.24 mayıs gibi sadece koyu kahverengi 4 gün süren adet dönemim oldu karnımda ufak bişişlik var 2 gündür çok nadir bulantı yaşıyorum hamilemiyim

Tahlil.com Cevabı : Hamileliğin oluşup oluşmadığını anlamanın en kolay yöntemi evde pratik olarak yapılan gebelik testleridir.