3 aydır korunmuyoruz 1 ocakta son adet günümdü. şuan gögüslerim şiddetli bir şekilde ağrıyor ve iştahım çok açık

 3 aydır korunmuyoruz 1 ocakta son adet günümdü. şuan gögüslerim şiddetli bir şekilde ağrıyor ve iştahım çok açık.test yaptım ılk 5 dk da cıkmadı 20 dk sonra belirgin oldu 3 kere yaptım belırlı bır sure sonra belırgın oluyor hamılemıyım

Tahlil.com Cevabı : İdrarla yapılan gebelik testlerinin değerlendirilmesi için doktorlarımız Gebematik geliştirdiler.İdrar testi sonucunuzu Gebematik'e sormak için tıklayınız...