3 aylık evliyim adetim 6 gün gecikti gebelik testi yaptırdım ikinci çizgi çok silik çıktı belli belirsizdi

3 aylık evliyim adetim 6 gün gecikti gebelik testi yaptırdım ikinci çizgi çok silik çıktı belli belirsizdi ve sonra kayboldu hamile miyim??

Tahlil.com Cevabı : İdrarla yapılan gebelik testlerinin değerlendirilmesi için doktorlarımız Gebematik geliştirdiler.İdrar testi sonucunuzu Gebematik'e sormak için tıklayınız...