3 aylık kız bebeğimin serbest T3 değeri 3.97 serbestT4 1.098 TSH ise 2.07 bebeğimin tedaviye ihtiyacı var mı?

Tahlil.com Cevabı : Raporda belirtilen referans değerleri de vermelisiniz.Bu konuda sitemizde soru sorma aşamasında sürekli uyarılarda bulunuyoruz.Aşağıdaki bağlantıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.http://tahlil.com/tahlillerinizi-sorarken-referans-degerleri-normal-degerleri-mutlaka-yazmalisinizSonuçlarınızda bizdeki verilere göre ise  kayda değer bir problem görülmüyor, normal olarak değerlendirebiliriz.