3 ekimde adet olmam gerekirdi.fakat olmadım.Hamilelik testi yaptım.negatif çıktı.hamile olabilir miyim?

hocam önceki ay 7 eylülde adet gördüm.4 gun geri sarıyor her ay.3 ekimde adet olmam gerekirdi.fakat olmadım.hamilelik testi yaptım.negatif çıktı.hamile olabilirmiyim.yardımcı olursanız çok sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Adet tarihinizde 1 hafta ve üzeri bir gecikme olursa kan değerleri ile yapacağınız hamilelik testi size daha kesin cevaplar verecektir.