3 Gün önce bi iliski yasadim hayat kadınıyla ama korunmasız

3 Gün önce bi iliski yasadim hayat kadınıyla ama korunmasız 40 yaslarinda ve bnm yasim 19 hocam 3 gūn icinde kafama cok takıntiklik yaptim haslaklimiydi deqilmiydi diye 3 icinde istahim kacti cok su ici yorum atesim yok ama soğuk ter atiyorum bana yardimci olurmusunuz ne yapmaliyim..??

Tahlil.com Cevabı : Enfeksiyon hastalıklarından bir doktola görüşmeniz cinsel yoldan bulaşan hastalıklar hakkında daha net bilgi almanızı sağlıyacaktır.