3 gun önce ot ve bonzai kullandım ve hastanede benden bazı tahlıller istedı bunu vucuttan ne zaman atarım

Tahlil.com Cevabı : Uyuşturucu ve benzeri maddeleri kullanan okurlarımızdan zaman zaman bu tür sorular geliyor. Öncelikle sizi uyarmamız gerekiyor. Bu tür maddeleri kullanmak yasal olmayıp, daha önemlisi de sağlığınız için de son derece zararlıdır.Bağımlılığınız var ise en yakın sağlık kuruluşuna tedavi için başvurunuz.Uyuşturucu kullanımını saptayan testler ancak yasal otoriteler veya ilgili doktorlar gerek gördüğünden istenen testlerdir.Bu maddeleri vücudunuzdan ne zaman atacağınıza kafa yoracağınıza en kısa sürede bu maddeleri bırakmayı deneyin.Bu tür bilgileri Tahlil.com da vermiyoruz.