3 gün önce şüpheli bir ilişki yaşadım çok stres yapıorum ateşim düşmüo. karaciğerin üst tarafında ağrı baş ağrısı kas ve eklem agrılarımvar?

3 gün önce şüpheli bir ilişki yaşadım çok stres yapıorum ateşim düşmüo. karaciğerin üst tarafında ağrı baş ağrısı kas ve eklem agrılarımvar.doktora gittim test yaptı mukus :372.00 bacteri:10 çıktı. Hıv ise negatif. tetrodax 100 mg kapsül verdi.yan etkileri aynı.HIV bu kadar cbuk belirti gösterir mi?

Tahlil.com Cevabı : HIV ve AİDS konusunda yeterince bilgi sahibi olmadığınız anlaşılıyor. AİDS belirtileri, testin ne zaman yapılacağı gibi konular hakkında deatylı bilgi almak ve benzer sorulmuş yüzlerce soru ve cevabı okumak için tıklayınız....HIV ve AİDS nedir, belirtilertenı ve tedavisihttp://tahlil.com/tag/hiv