3 gün önce wbc değerim 2.25 çıktı bugün yaptırdığım tahlilde bwbc 3.80 ne#1.73mcv35.7?

3 gün önce wbc değerim 2.25 çıktı bugün yaptırdığım tahlilde bwbc 3.80 ne#1.73mcv35.7 mchc35.5 rdw 10.8 çıktı 3 gün içerisinde yükselme başladığı için takip edilecekmiş ama kesin bir sonuç verilmedi acaba korkulacak bişey varmı merak ediyorum p. yayma testide yapıldı temiz çıktı herşey neden değerlerim düşük çıkıyor yardımcı olursanız sevinirim

Tahlil.com Cevabı : Periferik yaymanın normal çıkması iyi.Ancak wbc düşük.Bir hematoloji uzmanına başvurun