3 gün sonra adet oldum fakat şişkinlik, kilo alma, bel ağrım oluyor.

5-6 mayısta ilişkim oldu. Korunduk fakat emin olamadım. Olmam gereken adet günümde erken gebelik testi yaptım negatif çıktı. 3 gün sonra adet oldum. Fakat şişkinlik, kilo alma, bel ağrım oluyor. Ve canım tatlı şeyler istiyor sık sık. Hamilelik riskim var mı?

Tahlil.com Cevabı : Bu belirtiler hamilelik belirtileri değil. Zaten adet görmüşsünüz. Hamilelik ihitmali yok.