3 gün sonra ella yı aynı günde 2 doz kullanan partnerim 5 gün gecikmeli adet oldu. Hamile olabilirmiyim?

Merhaba 2.5 ay önce vajinanın dışına boşaldım hemen yıkadık. 20 dk sonra kondomla ilişkiye girdik. 3 gün sonra ella yı aynı günde 2 doz kullanan partnerim 5 gün gecikmeli adet oldu. Geçen ay da düzenli oldu renkte bir sorun yok aşırı kanaması vardı.

Tahlil.com Cevabı : Korunma yöntemlerini kullanmak gebelik oluşmasını engeller. Partnerinizin adet olamasıda bu olasılığı ortadan kaldırmış demektir.