3 gun var ve kanda gebelik degeri 0.338 cikti hamile olabilur miyim (referans araligi 0 ile 3 arasi)

Adete iki hafta kala surtunme yoluyla iliski yasadim vajinanin ustune bosalma oldu ama o bolgeyede gittiginden eminim adetime 3 gun var ve kanda gebelik degeri 0.338 cikti hamile olabilur miyim (referans araligi 0 ile 3 arasi)

Tahlil.com Cevabı : Değeriniz hamileliği desteklemiyor ancak adetinizde bir hafta kadar gecikme yaşanırsa testi tekrarlatmanızda fayda var.