3 gündür demir ilacı kullanıyorum ve 3 gündür de dışkım da renk değişimi oldu siyaha yakın koyu yeşil ?

3 gündür demir ilacı kullanıyorum ve 3 gündür de dışkım da renk değişimi oldu siyaha yakın koyu yeşil bir renk bu normal mi ve tedavim boyunca böyle mi olacak

Tahlil.com Cevabı : Evet bu doğal.Demir ilacı kullanımı sürecinde dışkı rengi koyulaşabilir.Sorun yok.