3 hafta önce düşük yaptım

3 hafta önce düşük yaptım 3 hafta önce bthc değerim 32 den 14 e düştü doktorum bebeğin düştüğünü söyledi o günden bu yana kanamam devam etti,içimde parça kalmışmı diye doktoro gittim bugün tekrar test istedi yaptım sonuç 70 ,bthcg nin önce 14 e düşüp sonra yukselmesi tekrar gebeyimmi anlamına gel

Tahlil.com Cevabı : Gebelik anlamına gelmez ancak rahimdeki bazı hücreler hormon üretiyor olabilir, doktorunuza kontrole gitmelisiniz..