3 yaşında ki kızımın 9 gündür çok şiddetli karın ağrısı özellikle gece yaşanılıyor.

3 yaşında ki kızımın 9 gündür çok şiddetli karın ağrısı özellikle gece yaşanılıyor.ultrasonda bağırsak hareketlerinde azalma ve gaz göründü. kabızlık ve iştahsızlık 3 kere istifra yaşadık.İdrar tahilileri temiz çıktı.Kan değerlerinde mıd % 14,1 ve pct *,39 bunlar yüksek görünüyor.teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Kızınızda yüksek çıkan bu değerlerin fazla klinik anlamı yok ve şikayetlerini açıklamıyor.Şikayetleri devam ederse ilave tahlillere gerek olabilir.