3 yaşında kızımın kansızlığı var tahlil sonuçlarını yorumlar mısınız..

3 yaşında kızımın kansızlığı var tahlil sonuçları NEU= 1,2 NEU%= 23,4 LYM%63,8 HGB= 9,1 HCT= 28,2 MCV= 54 MCH= 17,4 ÇIKTI BUGÜNDE ELEKTROFROS için kan aldılar ne olduğuınu merak ediyorum ?

Tahlil.com Cevabı : Talasemi(Akdeniz Anemisi) tanısında kullanılan bir testtir..