3 yasinda oglumun gaitadasinda bol candida cikti Ne olur birsey söyleyin

3 yasinda oglumun gaitadasinda bol candida cikti.uzun süre antibiyotik kullanmıştır. Diyete gerek yok dedi doktor.15 gün mikostatin kullandik ama geçmedi. Gitmediğim bölüm doktor kalmadı. Ne olur birsey söyleyin Ne yapmalıyım?

Tahlil.com Cevabı : Halenkulandığı bir ilaç yok ise kendi kendine düzelecektir, özellikle evde mayalnmış yoğurt veya ayran  öğünlerinde verilmesi yararlı olacaktır..