3 yasındaki kızımda her ay ateşlenmesinden ve doktorumuzun kontrolünde bazı bulgularla bizden testler istedi?

3 yasındaki kızımda her ay ateşlenmesinden ve doktorumuzun kontrolünde bazı bulgularla bizden testler istedi ..Alanin Aminotransferaz (ALT)* 23 7 - 35 U/LAspartat Aminotransferaz (AST)* 35 13 - 35 U/LAlkalen Fosfataz (ALP)* 161 96 - 297 U/LAmilaz* 63 28 - 100 U/LFibrinojen* 633 150 - 400bu sonuçlar çokmu kötü yani bebeğim kesin akdeniz ateşimi kusura bakmayın çok endişeliyim şimdiden tşklrr...

Tahlil.com Cevabı : Bu sonuçlarla akseniz ateşi tanısı koyulamaz onu söyleyebilirim