3 yaşındakı oğlum boğazları iltihaplandı kan tahlili istedim sonuçlarda normal olmayan değerler;

3 yaşındakı oğlum boğazları iltihaplandı kan tahlili istedim sonuçlarda normal olmayan değerler; WBC: 12,8 MO%12,3 EO% 0,7 NE# 7,9 MO# 1,6 HGB 11,6 HCT 33,8 MCV 77fl MCH 26,3 pg sedimantasyon: 1. saat 20 mm/h idrarda normal olmayan değer çıkmadı elhamdulillah. peki bu değerler çokmu anormal.

Tahlil.com Cevabı : Hafif bir wbc yüksekliği var, buda enfeksiyon nedeni ile olabilir, çok hafif kansızlık bulguları da var.