3 yıl önce kronik nefrit diye böbrek iltihabı diye rahatsızlık gecirmiştim, idrar tahlilimde lokosit 67 protein 30 cıktı idrar kültürümde ise e.coli 100.000 cıktı ne yapmalıyım?

3 yıl önce kronik nefrit diye böbrek iltihabı diye rahatsızlık gecirmiştim sol böbrekde hafif kalmıştı ama iyidim rahatsızlık tekrarlandıkca ilaç tedavisi görüyorum bu zamana kadar dün yine tahlil yaptırdım şiyaketlerim üzerine idrar tahlilimde lokosit 67 protein 30 cıktı idrar kültürümde ise e.coli 100.000 cıktı ne yapmalıyım?

Tahlil.com Cevabı : Enfeksiyon geçirdiğiniz anlaşılıyor.Antibiyotik tedavisi almalısınız.Bir de bol bol su için