30 ağustosda erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik?

30 ağustosda erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik çamaşırlarımız yoktu fakat boşalma olmadı.geçen ay 18inde adet görmştüm bu ay 12sinde adet gördüm sancım herzamanki gibiydi belimden hissettim bugün16sı adetim bitti. hamilelik ihtimalim varmıdır

Tahlil.com Cevabı : Tedbiren kanda beta hcg testine baktır.