30 haftalık gebeyim. geçen hafta 6 yaşındaki oğlumda su çiçeği döküntüleri başladı?

30 haftalık gebeyim. geçen hafta 6 yaşındaki oğlumda su çiçeği döküntüleri başladı. ben de çarşamba günü kan testi verdim. sonuçlar şöyle: vzv ıgg (serum) pozitif:27 index ve vzv ıgm (serum) negatif:5 ındex lütfen bi açıklama yapar mısınız?

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız sizin daha önce enfeksiyon geçirmiş olduğunuzu şu an etkilenmediğinizi düşündürüyor. Bana göre korkulacak birşey yok...