30 haftalık hamileyim.Kağıt kokusunu çok seviyorum.Peçete ve kağıt yiyorum.Bebeğe bir zararı var mıdır.

 25 yasındayım 30 haftalık hamileyim ve burnuma kâğıt çok güzel kokuyor peçete yiyorum engel olamıyorum kendime bebeğe bir zararı var mıdır neden peçete kâğıt yiyorum sebebleri nelerdir kimseye söyleyemiyorum inşallah kısa zamanda cevabınızı bekliyorum

Tahlil.com Cevabı : Durumunuz normal değil, aşırı yemiyorsanız bebeğe zararı olmaz.Ancak psikolojik yönden muayene olmanız ve gerekirse de bir takım tahliller yapılması gerekebilir.İlk aşamada gebeliğinizi takip eden kadın doğum doktorunuzla durumunuzu paylaşın.