30 Nisan'da adet görmem gerekiyordu. Bugün 5 Mayıs, 6 gün gecikti.

Merhaba, 30 Nisan'da adet görmem gerekiyordu. Bugün 5 Mayıs, 6 gün gecikti. 26-28 günde bir adet görüyorum. 2 ay önceki jinekolojik muayenemde her türlü kan değerim normal, kist vb çıkmadı. Gecikmenin 4.günü kan tahlili yaptırdım, değer olmadan,negatif olduğunu söylediler. Hamile olabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : Gebelik testinin ideal olarak adet gecikmesinden bir hafta sonra yapılması uygundur. Detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz. https://tahlil.com/blog/gebelik-testi-ne-zaman-yapilmaligebelik-testi-nedir-592