30 yaşındayım bekarım. Erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadık vajina bölgemin üst kısmına boşaldı silip yıkadım hemen

30 yaşındayım bekarım. Erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadık vajina bölgemin üst kısmına boşaldı silip yıkadım hemen.2saat sonrada yasmini içtim. Adet düzensizliği olduğu için kadın doğumcunun verdiği yasmini kullanıyorum.ilaç sayesin adet gördüm.5.haftada kadın doğuma gittim karından ultrasyona girdim hamilelik olsa anlaşılırmıydı.Hamile olma olasılığım var mıdır.? Gebelik testi yapmalı mıyım?Eczanede olan testlerden alıp yapsam ne kadar doğru olur?

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda hamilelikten söz edemeyiz Zaten sürtünme yoluyla iliski sonrası adet de görmüşsünüz