30 yasindayim .ben guatra gore laboratuarda kan verdim.

  30 yasindayim .ben guatra gore laboratuarda kan verdim. TSH Aralik 0,4-4 sonuc-2.08 Total T3-triyoltironin Aralik 0.69-2.02 sonuc 1.12 Total T4- tiroksin Aralik 4.5-11,5 sonuc 8.04 Anti TPO Aralik 75 olmali sonuc 117.

Tahlil.com Cevabı : Anti TPO yüksekliği Hashimato gbi bir otoimmun tiroid bezi hastalığınız olabileceğini gösteriyor.Bir endokrinoloji uzmanına başvurmanızda yarar var.