31 yasında 1 aylık hamıleyım, TSH sonucum 2.0431 cıktı bu durumda tiroid bezim ne durumdadır

Merhabalar 31 yasında 1 aylık hamıleyım, TSH sonucum 2.0431 cıktı bu durumda tİroidlerım ne durumdadır ve acaba bebege bı zarar verme durumu sözkonusu olabılır mı ayrıca RDW 25.5, hemoglabin 11, MCV 70.3, MCH 23.2, monosit 14.1 yorumlarsanız cok sevınırım.

Tahlil.com Cevabı : Tiroid değeriniz idealde bebeğe zarar söz konusu değil, ancak muhtemel demir eksikliğiniz var, bu duruma baktırıp takviye yaptırın