31 yaşında olan kız arkadaşımın aşağıdaki tahlilini değerlendirebilir misiniz?

Merhabalar, 31 yaşında olan kız arkadşımın aşağıdaki tahlilini değerlendirebilir misiz lütfen. WBC Result-WBC 5.7 K/ul, Lym 24.5%, Mon 5.6%, Eos 3.5%, Bas 0.2%, Neu 66.2% Lym 1.4K/ul, Mon 0.3K/ul, Eos 0.2K/ul, Bas 0.0K/ul, Neu 3.8K/ul RBC ve Plt result lar reference değerleri arasında. Teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda herhangi bir anormallik görülmemekte.