31 yaşındayım hgb 11,3 hct 34,2 mch 26,4 fe 36 ferriti 2,7 nasıl bir yol izlemeliyim ?

  31 yaşındayım hgb 11,3 hct 34,2 mch 26,4 fe 36 ferriti 2,7 nasıl bir yol izlemeliyim

Tahlil.com Cevabı : Demir eksikliğine bağlı kansızlık bulgularınız var, bu yönde tedavi ve nedenine yönelik de ilave tahliller yapılmalı.Bir dahiliye veya hematoloji uzmanına başvurmanızda yarar var.