31 yaşındayım plt 348 wbc 18 neu 14 çıktı bu sonuçlar neyi gösteriyor?

 31 yaşındayım plt 348 wbc 18 neu 14 çıktı bu sonuçlar neyi gösteriyor

Tahlil.com Cevabı : WBC yani lökosit yüksekliği durumunda ilk olarak akla enfeksiyon ihtimali gelir.WBC yüksekliğine dair aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.WBC yüksekliğihttp://tahlil.com/lokosit-wbc-nedir-lokosit-yuksekligi-ve-lokosit-dusuklugu

n************* :

merhabalar kolay gelsin.aşağıdaki tahlil sonuçlarımı yorumlarsanız memnun olurum.iyi çalışmalar.kolay gelsin. HBA1C : 5,60 TSH : 1,44 SERBEST T3 : 3,52 SERBEST T4 :1,02

Cevap:

Tahlil.com'a sorduğunuz tahlil sonuçları normal olarak yorumluyoruz.Test sonuç değerlerinizde bir anormallik görülmüyor.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.