31 yaşındayım.1 hafta önce düşük yaptım.doktorum kan ve tsh tahlili istedi.Sonuçlarım normalmi?

Ben 31 yaşındayım.1 hafta önce düşük yaptım.doktorum kan ve tsh tahlili istedi.Sonuçlarım normalmi?bilgilendirirseniz sevinirim.NEUT45-78 ARASI ÇIKAN 37, EOS 0-7 arası çıkan 9,2. BASO 0-1 arası çıkan 1,6 EOS# 0,0-0,2 arası çıkan0,39 NEUT#2,3-6,7 arası çıkan 1,57 tsh 0,27-4,20 arası çıkan 4,73

Tahlil.com Cevabı : TSH değeriniz yüksek, hipotiroidi sorununuz olabilir.Tiroid bezinizde hastalık olabilir.  İleri tetkik ve tedavi için endokrinoloji bölümüne başvurunuz