32 günlük bebeğimde troid yetmezliği çıktı değerleri t4 1,33 çıktı TSH 1.696 çıktı

32 günlük bebeğimde troid yetmezliği çıktı değerleri t4 1,33 çıktı TSH 1.696 çıktı levotiron ilaçına başladık bu ilacı ömür boyu kullanacakmıyız değerleri çokmu kötü

Tahlil.com Cevabı : Referans değerleri yazmamışsınız ancak panik olacak bir durum yok sonuçlarda.