32 haftalık hamileyim. Hamileliğimin başında bütün hormon testlerim temiz çıktı?

32 haftalık hamileyim. Hamileliğimin başında bütün hormon testlerim temiz çıktı. Fakat iki aydır tsh, st3 ve st4 testi yaptırıyorum tsh ve st3 normalken st4 düşük çıkıyor. Değerlerim tsh 1.09 st3 3.20 st4 0.55 çıktı. Ne yapmalıyım, tedavi gerekir mi? Bebeğime herhangi olumsuz etkisi olmuşmudur?

Tahlil.com Cevabı : Tiroid testi sonuçlarınızda kayda değer bir problem görülmüyor, normal olarak değerlendirebiliriz.