32 yasında bekar bi bayanım süreklı atesım cıktıgı dönemde ağzımda aft çıkıyor?

iii geceler hocam 32 yasında bekar bi bayanım süreklı atesım cıktıgı dönemde ağzımda aft çıkıyor bu durum 2 senedir dvm ediyor doktorlara gidip geldiğimde gargara ve kenacort krem veriyolar bu ağzımda çıkan yaralara nsl son verebilirim ve bu yaralar ne sebepten dolayı çıkıyor merak ediyorum tşkler.

Tahlil.com Cevabı : Ağzınızda sürekli aft çıkıyorsa bir takım testler yapılması için bir dahiliye uzmanın abaşvurun, bağışıklığınız düşmüz, vitamin eksikliği gibi durumlar da olabilir.Diş muayenesi yaptırmanız da yararlı olacaktır.