32 yaşındayım 23 haftalık hamileyim.tam idrar sonuçlarımı yorumlar mısınız..

merhabalar tuğba ben 32 yaşındayım 23 haftalık hamileyim.tam idrar sonuçlarım.renk sarı görnm bulanık.dansite 1010.reaksyn alkali.albumin negtf.şeker negtf.aseton negtf.bilirübn negtf.ürobilinojn norml.nitrit negtf..sediment her sahada 8-10 epitel hücresi,nadir lökosit,bol amarf fosfat krstallri gör

Tahlil.com Cevabı : Bol su içmenizi öneririz, sorun görünmüyor..