32 yaşındayım adet düzensizliğim yok. tahliller beta hcg sonucunda düşük yaptığım belli olduktan sonra ?

32 yaşındayım adet düzensizliğim yok. tahliller beta hcg sonucunda düşük yaptığım belli olduktan sonra 1 hafta lekelenme şeklinde olduktan sonra başladı ve kanamanın 3. gün yapıldı FSH 15.1 Referns:3.5-12.5, LH 5.25 Refns:5,9-12,6 Progesteron 0,46 Refns: 0,2-1,5 E2 24,03 Refns:12,5- 166 amh 0,2

Tahlil.com Cevabı : FSH değerinizdeki yükseklik dikkat çekiyor, bu hamilelik açısından sorun yaratabilir.Aşağıdaki bağlantıda konuya dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.,http://tahlil.com/kadinlarda-fsh-yuksekligi-fsh-yuksekligi-gebeligi-onler-mi