32 yaşındayım, aile hekimimde yaptırdığım testlerde

Hocam ben 32 yaşındayım, aile hekimimde yaptırdığım testlerde sadece kan değerimin düşük olduğu söylendi ve kan ilacı yazdı,tahlil sonuçlarımı sizde değerlendirebilirseniz sevinirim. fe:43 WBC: 3.8 HGB:11.9 EOS:0.11 NES:1.8 Bir de NES ne demek internette baktım fakat bulamadım. Şimdiden Teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Tahlil sonuçlarınıza göre kan seviyeniz alt sınırda ama ciddi bir kansızlık sorununuz yok..