32 yaşındayım kan değerlerimde wbc değerim 17,2 çıkı..ve teşhis olarak ise enfeksiyon kaptığım söylendi?

en 32 yaşındayım kan değerlerimde wbc değerim 17,2 çıkı..ve teşhis olarak ise enfeksiyon kaptığım söylendi..kan değerlerinin yüksek çıkması ilerisi için bir tehlike yaratırmı..tedavi sonrası tekrar kan testi olama gerek varmıdır..yüksek olması kan kanserini tetiklermi_?burada okuduğumuz tüm sonuçlarda düşük olduğunda kanser riski oluyor biliyorduk..yüksek olduğundada kanser riski oluyormu_? sagılarımla iyi çalışmalar..

Tahlil.com Cevabı : Kanser uzak ihtimal, bu durumda enfeksiyon ilk akla gelendir