32 yaşındayım,3 ay önce doğum yaptım, aşağıdaki tahlil sonuçları ne ifade ediyor?

 32 yaşındayım,3 ay önce doğum yaptım, aşağıdaki tahlil sonuçları ne ifade ediyor ve doktora gitmelimiyim,hangi branşa,şimdiden teşekkürler HEMOGRAM+FORMÜL LOKOSİT Tetkik Adı    Sonuc Açıklama    BirimMinMax     EOS%    6.2 Ù¨     2.0    4.0     EOS#    0.37 Ù¨ K/uL0.10,3

Tahlil.com Cevabı : Eosinofil değeriniz yüksek çıkmış, aşağıda konuya dair detaylı bilgi ve benzer soru ve cevapları bulabilirsiniz.