33 haftalık hamileyim haşimato hipotiroidim var. Serbest T3:2.7 Serbest T4:0.64 TSH:0.92

33 haftalık hamileyim haşimato hipotiroidim var. Serbest T3:2.7 Serbest T4:0.64 TSH:0.92 Sorum ise T4 sınırda iken TSH gittikçe düşüyor.T4 yüksek değilde sınıra yakın olduğunda şekerim yükseliyor.Dahiliye,kadın doğum sonuç alamadım.Teşkkür ederim

Tahlil.com Cevabı : Şu anda değerlerinizde korkulacak birdurum yok.Tahlillerinizi ve muayenenizi yaptırmaya devam edin.