33 yaşında bir bayanım, ben bogazımdan balgamla kan geldiğini görünce acile gittim orada ciğer röntgenimi çektiler kan tahlili yaptılar?

33 yaşında bir bayanım, ben bogazımdan balgamla kan geldiğini görünce acile gittim orada ciğer röntgenimi çektiler kan tahlili yaptılar ciğerde bir şey görünmüyor dediler yanlız alerjik nezlem var ve bogazımda sürekli bir kaşıntı yanma sabahlarıda ağrı oluyor yutkunurken balgam takılması oluyor tahlil sonuçlarımı size göndermek istiyorum sizde yorumlar mısınız? WBC11.1,RBC4,44,HGB12,4,HCT36,8,PLT365PCTO,28PDW12,3MPV7,7MCH28MCHC33,8.MCV83.RDV14,2BASO5,67BASO%51,2EOS0,09EOS%0,8LYMO,74LYM%6,7NE4,46NE%4,46MONO0,11MONO%1

Tahlil.com Cevabı : Sedim yüksekliğinde ilk akla enfeksiyon durumu gelir.Çok da aşırı yüksek değil değeriniz.Bir kaç hafta sonra tekrar ettirin,değerde düşme varsa problem yoktur