33 yaşında bir bayanım bu zamana kadar hiç adet düzensizliği yaşamadım?

 33 yaşında bir bayanım bu zamana kadar hiç adet düzensizliği yaşamadım 6 aydır düzensiz adet oluyorum bir ayda 2/3 defa doktora gittim tahlil istedi hormon testi idrar kültürü sonuçlarım TSH 1,73 FSH8,47 LH 2,72 E2 46 İDRAR KÜLTÜRÜ dansite 1,010 idrar mikroskobi 2-3 ph6,0 lokosit neg erikrosit 2+ ca80 bilirubin neg protein neg glukoz neg keton neg nitrit neg urobilinojen normal 3,4 sonucum sizce nasıl bana yardımcı olurmusunuz

Tahlil.com Cevabı : Bu sonuşlarda şikayetinizi açıklayacak bir durum mevcut değil...